Background
کاربر گرامی، جهت دانلود فایل های ضمیمه، برروی نام فایل، کلیک راست کرده و گزینه Open Link in New Tab را انتخاب نمایید .

لیست محصولات

تعداد بازدید : 318 اگزالیک :نام محصول

شرکت اگزاکم اسپانیا به عنوان دومین تولید کننده بزرگ اگزالیک اسید در دنیا، این محصول را در کیسه های 20 و 25 کیلویی پلی اتیلنی و پالت های 1050 و 1200 کیلویی توسط شرکت آزاج شیمی در ایران عرضه می کند. خلوص بالای 99% واقعی و کیفیت و ثبات بالای آن از شاخص های مهم این محصول می باشد.
اسید اگزالیک دارای کاربردهای بسیار زیادی در صنعت می باشد. به عنوان یکی از مهم ترین کاربرد های اگزالیک اسید، می توان به خاصیت زنگ زدایی این اسید اشاره کرد. همچنین اگزالیک اسید در پروسه رنگرزی نیز به عنوان تثبیت کننده رنگ جایگاه ویژه ای دارد. از دیگر کاربردهای اگزالیک اسید و اگزالات به عنوان مهم ترین یون این اسید، نقش آن در پالیش سطوح سنگ های تراورتن و مرمریت و البته کوارتز می باشد. به همین دلیل این اسید دارای مصرف بسیار زیادی در پروسه تولید نمک های اگزالات پتاسیم و تترااگزالات پتاسیم می باشد.
لینک دانلود :
لینک دانلود :

تعداد بازدید : 258 سود :نام محصول

سود سوز آور ارکراس اسپانیا به عنوان یکی از پیشروترین شرکت ها در تولید سود سوزآور پرک و گرانول می باشد. سود سوزآور گرانول ارکراس با درصد خلوص بالای 99 درصد در صنایع مختلف کشورهای مختلف بسیار شناخته شده می باشد. آراج شیمی افتخار دارد که این محصول را به طور مستقیم و بدون هیچ واسطه ای در اختیار مصرف کنندگان و همکاران عزیز قرار دهد.
سدیم هیدروکساید، سود سوزآور یا کاستیک سودا ماده ای جامد و سفید رنگ می باشد که دارای دو نوع اصلی پرک و گرانول می باشد. سدیم هیدروکساید یکی از مهمترین بازها یا آلکالی ها می باشد که در صنایع مختلف، کاربردهای بسیاری دارد. از جمله کاربردهای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد: -تولید خمیر کاغذ و کاغذ و پارچه - تولید صابون و مواد شوینده - تولید مواد پتروشیمی - تعیین غلظت اسیدهای مجهول درتیتراسیون اسید- باز از محلول قلیایی سدیم هیدروکسید استاندارد - صنعت چرم سازی و لاستیک و دباغی - سدیم هیدروکسید در صنعت پتروشیمی و استخراج چاه های نفت - سود سوز آور در تصفیه آب - تولید آلومینیوم - تولید حشره کش ها و کودهای شیمیایی - متأسفانه در صنایع غذایی از این ماده جهت تلخی زدایی از زیتون استفاده می‌شود که ممکن است اثرات نامطلوبی بر سلامت مصرف‌کنندگان بگذارد.
لینک دانلود :

تعداد بازدید : 467 پتاسیم بای اگزالات :نام محصول

شرکت اگزاکم اسپانیا یکی از بزرگ ترین تولید کننده نمک های پتاسیم اگزالات و پتاسیم بای اگزالات و همچنین استوسلا می باشد که محصولات خود را در چهار گرید پودر، ریز، درشت و بسیار درشت از طریق شرکت آراج شیمی در ایران توزیع می کند. این محصول در کیسه های 20 و 25 کیلویی پلی اتیلنی و پالت های 1050 و 1200 کیلویی توسط شرکت آراج شیمی در ایران عرضه می شود. خلوص بالای 99% واقعی و کیفیت و ثبات بالای آن از شاخص های مهم این محصول می باشد.
نمک های اگزالیک اسید، مخصوصا نمک های پتاسیم بای اگزالات و پتاسیم تترااگزالات از مهمترین مواد پایه ای ساخت لقمه های پالیش سنگ های تراورتن و مرمریت می باشند. از مهمترین خصوصیات ضروری این نمک ها برای حصول پالیش بهتر، نرخ مناسب حل شدن در آب، داشتن کریستال های تمیز و شفاف و بدون گرد و پودر اگزالات، خلوص بالای این نمک ها، دانه بندی مناسب و یکنواخت و اسیدیته ثابت می باشد. اسیدیته نمک پتاسیم بایواگزالات همیشه ثابت بوده و تنها مقدار آن بر اساس نوع و روش اندازه گیری می تواند متفاوت باشد. اگزالیک اسید دارای نمک های دیگری از این خانواده با اسیدیته بالاتر(یا شدت اسیدیته کمتر) نیز می باشد
لینک دانلود :
لینک دانلود :
لینک دانلود :

تعداد بازدید : 259 استوسلا :نام محصول

شرکت اگزاکم اسپانیا یکی از بزرگ ترین تولید کننده نمک های پتاسیم اگزالات و پتاسیم بایواگزالات و همچنین استوسلا می باشد که محصولات خود را در چهار گرید پودر، ریز، درشت و بسیار درشت از طریق شرکت آراج شیمی در ایران توزیع می کند. این محصول در کیسه های 20 و 25 کیلویی پلی اتیلنی و پالت های 1050 و 1200 کیلویی توسط شرکت آزاج شیمی در ایران عرضه می شود. خلوص بالای 99% واقعی و کیفیت و ثبات بالای آن از شاخص های مهم این محصول می باشد.
شرکت اگزاکم در راستای برآورده کردن نیاز مشتریان تولید کننده لقمه های اسیدی، محصولی با نام استوسلا تولید کرده است که از نظر درجه اسیدی مابین پتاسیم تترااگزالات و پتاسیم بای اگزالات می باشد
لینک دانلود :
لینک دانلود :
لینک دانلود :

تعداد بازدید : 209 اکسید آلومینیوم :نام محصول

شرکت آلماتیس و ناوالوکس آلمان با سابقه ای طولانی در تولید انواع اکسید های آلومینیوم فیوز،هیدراته، کلسینیت با خصوصیات برشی و پالیشی و کدهای مختلف با کیفیت بسیار بالا می باشد. آراج شیمی افتخار دارد تا این محصولات را در سراسر کشور در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهد.
اکسید آلومینیوم یا آلومینا از مواد سرامیکی مهم است که دارای کاربردهای متنوعی در زمینه‌های مختلف می‌باشد. در میان خواص مختلف و برجسته آلومینا می‌توان به خواص مکانیکی مانند استحکام فشاری بالا و سختی بالای آن و همچنین دیرگدازی بالای آن اشاره نمود. سختی بالای آلومینیوم اکسید، موجب مقاومت در برابر سایش می‌گردد. از این رو از آن در موارد مختلفی مانند پوششهای مقاوم به فرسایش استفاده می‌گردد. اکسید آلومینیوم، پر مصرف‌ترین ساینده مورد استفاده می‌باشد، که انواع مختلف آن مخصوصا در تولید لقمه های ساینده و پالیش سنگ های تراورتن و مرمریت و گرانیت کاربرد وسیعی دارد.
لینک دانلود :
لینک دانلود :

عبارات مرتبط

کلمات کلیدی
پتاسیم اگزالات, اگزالیک اسید, اکسید آلومینیوم , لقمه اسیدی, پالیش سنگ, پتاسیم تترا اگزالات, پتاسیم بای اگزالات, ساب سنج, استوسلا,